EPAM

EPAM znamená Emulze Propolisová Aktivizovaná Modifikace.


Pod tuto zkratku patří ucelená řada přípravků a výrobků, které jsou velkými pomocníky pro nás a naše zdraví.

Přípravky tibetské medicíny EPAM jsou připraveny podle původních starých tibetských receptur, které jsou uvedeny v traktátu čžud-ši starém dvaapůl tisíce let a dalších tibetských pramenů.

Jsou vyrobeny bez barviv, konzervantů, stabilizátorů, aromat a podobně, neobsahují látky, které by byly cizí lidskému organismu. Nesou úplnou informaci léčivých rostlin, medu, mumia, jílu, propolisu a vosku, kterou tibetská technologie výroby umožňuje maximálně využít a použít léčebný potenciál přírodních surovin. Z převážné části jsou pro výrobu použity byliny z území České republiky.

 

Bylinné kapky EPAM jsou nejzákladnějším produktem řady EPAM a jsou připraveny přesně podle tibetských tradic a receptur a následně energeticky nabité. Výroba EPAMů se skládá z různých rituálů – zpívání manter, energetického nabíjení, využívá se informace rostlin, strukturování pomocí biologických strukturátorů, energetických obrazů, minerálů a energetického působení.

 

Přípravky v sobě nesou základní informaci stavu zdraví lidského těla, která podněcuje vlastní organismus k navrácení do tohoto stavu, k harmonizaci a uzdravení. Základním účinkem tedy je harmonizace přirozené imunity člověka, probouzí ji, pokud je snížená, aby člověk sám dokázal vzdorovat onemocnění nebo infekci apod. nebo imunitu normalizuje v takových případech, kdy se imunita nesmí zvyšovat.

 

EPAMy  jsou patentovány – v patentu je napsáno „energeticky nabitý a nastrukturovaný produkt, který výrazně posiluje imunitní systém“.  Od roku 1997 je v České republice registrovanou ochrannou známkou a od roku 2005 je EPAM Skvorcova platnou mezinárodní ochrannou známkou. Byly provedeny desítky klinických, laboratorních a experimentálních testů, které dokázaly účinnost těchto preparátů. Byly vytvořeny další specializované EPAMy, které působí při vážných onemocněních, které se jinými prostředky špatně léčí nebo se jimi nedají léčit vůbec
 

S EPAMy vstupují do těla energo-informační struktury, které postupně napomáhají obnově buněk, orgánů a soustav, což pokračuje až do té doby, dokud celé soustavy organismu neobnoví schopnost plnit svoje funkce. Uzdravení je konečný důsledek tohoto procesu na úrovni fyzického těla. Délka času záleží na závažnosti potíží.


EPAMy mohou užívat lidé s potížemi i zdraví, vždy to vede ke zlepšení celkového stavu a zvýšení výkonnosti.

 

 

Řada dalších přípravků EPAM je velmi rozsáhlá a platí pro ni stejná pravidla jako pro kapky EPAM. Mohli bychom je rozdělit na výrobky určené pro vnitřní užití a vnější užití. 

 

Mezi přípravky pro vnitřní užití patří kromě kapek EPAM také tibetské medové elixíry, bylinné směsi, aromatické tinktury, tobolky k vnitřnímu užívání, tibetská jídla (campa, klášterní kaše, kávoviny, psylium) i 100% přírodní silice a jiné.

 

Pro vnější užití jsou určeny léčebné koupele - aromatické soli, oleje určené k masážím i pěstící oleje, tibetské balzámy na páteř a klouby a masážní, jílové obklady a masky. Řadu doplňují energetická přikrývka, léčebné pásy, žezla síly, měděné destičky, prostorové generátory, léčebné knihy i DVD, výborné zubní prášky atd. a také dřevěný trenažér "Ježek", který je určený pro zlepšení stavu páteře. Neměli bychom zapomenout také na Kittlovy výrobky EPAM.

 

A to jsem pouze zkráceně shrnula nabídku EPAM. Ucelenou nabídku najdete na oficiálních stránkách www.epam.eu, kde najdete také internerový obchod.

 

Já Vám můžu nabídnout poradenství a klientům, kteří navštěvují mé cvičení, i dodávku těchto přípravků osobně.

 

 

 

 


S výběrem EPAMu, který je vhodný na Vaše problémy, i dalších doplňkových přípravků

Vám ráda pomůžu a poradím se způsobem užívání.