6ti denní kurzy na obnovu zraku - základní

 

Základní 6ti denní kurzy na obnovu zraku jsou naplněny intenzivní prací. Budeme se zabývat především svýma očima, ale i dalšími souvislostmi, které se této problematiky dotýkají - naší páteře a kloubů, doplňkových ozdravných postupů, vlivu psychiky i stravování a spoustou dalších souvisejících témat. 

 

Pracovat budeme ve skupině do 20ti osob.


Velkou část dne strávíme venku, i za nepříznivého počasí. Doporučuji vybavit se dostatečným a hlavně pohodlným oblečením a botami pro pobyt venku v přírodě. Je dobré počítat s deštěm, chladem i plným sluncem. Pohybujeme se pomalou chůzí v nenáročném terénu, procházky jsou              v rozsahu do 4 km, spíše méně. Cvičení v chůzi střídáme se zastaveními, kdy cvičíme na místě. 

Náplň kurzu je velmi rozmanitá, ale vždy zaměřená na práci    s očima.

 

Na kurz nejsou vhodné kontaktní čočky! 

Pokud máte slabší brýle, je dobré si je vzít s sebou na cestu zpět domů  :)

 

 

Termíny pro rok 2019 

 

7. - 12. května

 

21. - 26. června

 

2. - 7. července


17. - 22. září

 


 

Cena: 8.600,- Kč

(zahrnuje lektorné, skripta, pracovní materiály, ubytování a plnou penzi; příplatek za bezlepkovou stravu 100,- Kč/den, za vegetariánskou, bezlaktózovou a veganskou stravu se nepřiplácí)

 

Každý z uvedených termínů je samostatný kurz.

 

Kurzy budou probíhat v pošumaví v obci Střítež blízko Volyně. Ubytováni budeme ve zrekonstruovaném Statku paní Lucie, v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Plná penze je zajištěna. Díky paní Lucii Vám konečně můžeme po dobu kurzu nabídnout výbornou a chutnou odlehčenou stravu jak se pro ozdravný kurz sluší a patří. Případné požadavky na bezmasou stravu a dietetická omezení je nutno domlouvat předem!  

Jak se do Stříteže dostanete?

Autem (GPS 49.1730078N, 13.9630933E)  nebo autobusem, zastávka je kousek od statku, kde jsme ubytovaní. (Při hledání spojení z Volyně nebo Strakonic je nutno zadat "Střítež, Litochovice") Parkování je zajištěno zdarma před budovou statku.


 

 

 CHCI SE PŘIHLÁSIT 

 

Bližší informace ke kurzu týkající se vybavení a cesty zasíláme přihlášeným zhruba 14 dnů před akcí.