Den na kurzu

 

Jak probíhá náš den na kurzu? 

 

Především je hodně aktivní

Záleží na Vás, čeho se chcete účastnit. 

Nic není povinné. Ale je třeba být dochvilný, na nikoho se nečeká. Vše je jen na Vás. 

Záleží mi na tom, aby Vám kurz přinesl co největší užitek. Takže hlídám, kontroluji a opravuji, abyste vše prováděli správně a doma pak věděli jak na to. 

 

To co dělám, mě baví a vím, že to funguje. Prošla jsem si tím, když jsem se zbavovala vlastních dioptrií. K tomu se stále snažím studovat a zkoušet nové postupy a objevy. Můžu Vám předat vlastní zkušenosti a dělám to s nasazením a s radostí. Každému se snažím věnovat individuálně. Naše skupina není velká a bývá bezva parta i nálada.

Tak jako ve všem i zde platí, že to co děláme s radostí a s příjemným nastavením, má pro nás daleko větší přínos než co děláme z donucení a s nechutí. Takže nezapomínáme na úsměv.

A mrkáme.... (kdo už s námi byl, ví, o čem mluvím, tedy píšu...)

 

Ráno o půl osmé začneme rozpohybovávat a protahovat naše krásná těla zacvičením harmonizačního komplexu na páteř a klouby. Cévní i nervové zásobení očí tak nastartujeme uvolněním nejen krční páteře.

Po ní se před devátou nasnídáme a před desátou se už pouštíme do práce na našich očích. Ze začátku si povíme něco teorie a pak už následuje téměř samá praxe. Za každého počasí jsme venku a oživujeme a trénujeme oči v krásné krajině

Procházíme se i setrváváme na místě. Kocháme se krásou a radujeme se, že děláme něco pro sebe a své oči. Většinu času mlčíme, soustředíme se na sebe, své oči. Svůj mozek přesvědčujeme o tom, že naše oči už nebudou lenivé a budou jej zásobit spoustou obrázků. Postupně z nás padá únava a stres z běžných všedních dnů. Uvolňují se nejen naše oči. O to vše se snažíme až do oběda, ten je v jednu hodinu. Pak máme chvilku na to si „dáchnout“.

Odpoledne kolem třetí se opět pouštíme do práce. Ze začátku společně a pak následuje plnění "domácích úkolů" a samostatná praxe.

Večeříme o půl sedmé. Na večerní povídání se sejdeme o půl osmé. Probereme co je komu nejasné (mám ráda Vaše otázky, jsou pro mne důležitou zpětnou vazbou pro aktuální situaci i pro další práci), uděláme si nějaká další cvičení, dotkneme se různých souvisejících témat.

Podle diskuze končíváme mezi devátou a desátou večer a jdeme do peřin nabrat sílu do dalšího dne.

 

A tak podobně v různých obměnách probíhají všechny dny na kurzu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobytové kurzy

Individuální kurzy

On-line konzultace

Konzultace v Praze

Víkendové kurzy

Přihláška

Ohlasy účastníků

Den na kurzu

Úvod

Péče o páteř a pohybový aparát

www.cviceninaoci.cz