Ohlasy účastníků v roce 2019

 
 
 
 

Milá Hanko,

kurz na obnovu zraku jsem si moc užila. 

Atmosféra, úžasná příroda, ubytování, jídlo, milá parta lidí......

Ale co pro mě bylo zásadní! Uvědomit si, že oko je sval jako každý jiný a tudíž pokud chci mít vypracované (jakékoliv) svaly, musím s nimi cvičit.

Už během kurzu jsem jasněji a lépe viděla.

Kurz určitě doporučuji !!!

Moc zdravím i Štěpána.

Věra K.

 
 
 
 

 

Ahoj Hani a Štěpáne, jsem ráda, že jste mi na internetu padli do oka právě vy. "Donutili" jste mě dělat věci, které běžně nedělám. Vzít si dovolenou, ráno si zacvičit (pravidelně),chodit na procházky, vypnout mozek, tv, fb, zapnout oči, dívat se kolem sebe i na nejmenší detaily (které ještě vidím), zdravě a pravidelně se stravovat (výýýborně). Poznala jsem s Vámi líp svoje tělo i několik príma zcela různých lidiček, kteří chtějí taky "jen" lépe vidět. Nasmála jsem se, viděla nádherný kousek naší země. Z té mrňavé vísky na okraji Šumavy jsem si domů odvezla ostřejší zrak, ale především odhodlání na sobě pracovat.

Co učíte, sami žijete. Rozcvičili jste nám  oči, tělo, podívali se na svět i jinak. Domů jsem přijela odpočinutá a spokojená.

Děkuji, že jsem s Vámi mohla prožít pár dní mimo realitu. Váš oheň je nakažlivý. Au :-)

Hana M.

 
 
 
 
 
 
 

Včera jsem se vrátila z báječného kurzu na oči. Moje očička přesně takovouhle lázeň a odpočinek potřebovala! Vřele doporučuji všem, kdo máte problémy s očima, nosíte brýle nebo jen máte pocit, že začínáte vidět hůře nežli dříve. Já jsem jen hůře viděla na blízko - když jsem psala nebo si četla večer knížku. Po týdenním kurzu se mi zrak zostřil a zlepšilo se mi i periferní vidění. K tomu všemu vím teď dobře čím mým očím ulevím, když budou unavené. Hanka, která kurzy vede, je výborná a každému se věnuje osobně. Kurz se konal v kouzelném prostředí blízko Šumavy na Statku paní Lucie, která úžasně vaří! Po celý kurz byla móóóc příjemná atmosféra.

Blanka Heltová, masáže Reiki, shiatsu a TČM, Praha, www.blankaheltova.cz