Ohlasy účastníků kurzů v roce 2019

 

 

 

A tím se dostávám ke zpětné vazbě a k tomu, co bych na Tvém kurzu změnil... vůbec nic. :) Poté, co jsme měli možnost bezprostředního srovnání s "kurzem" někoho jiného, můžu bez váhání říct, že jsi prostě nej. Máš všechno pečlivě promyšlené, poskládané a nachystané do nejmenších detailů, jsi na všechno poctivě připravená, máš obdivuhodné zkušenosti, a umíš s nimi skvěle pracovat a používat je. Kdybych to měl shrnout, tak Tvůj kurz byl učebnicovou ukázkou toho, jak to má vypadat, a ten ozdravný pobyt, na který jsme od Tebe jeli, byl naopak ukázkou toho, jak to vypadat nemá. :) Bylo na tom krásně vidět, že připravit takový pobytový kurz není jen tak, a hluboce před Tebou smekám, jak to dokážeš. Děkujeme.

Dan a Zdenička

 

 

 

 

Počasí je stále krásné, stejně jako bychom byli u Vás na kurzu. Co bych Ti k tomu měla víc psát - pohlazení po duši, úsměv, lázně pro tělesnou schránku. Jsem vděčná, že mi tělo funguje a že jsem se s Vámi mohla potkat, vnímat, naslouchat, učit se, aby mohlo bez zásahů a lékařských oprav fungovat dál. Teď už je to jen o mé vůli, chuti, motivaci... v hlavě to mám, pokud si lépe uspořádám svůj denní režim, chvilku pro cvičení si místo zevlování do mobilu vždy ráda najdu.

V každém případě, kdokoliv se nad sebou a svým životem zamyslí a rád by nastartoval nějakou změnu, má pod Tvým jemným vedením a hlavně - nekážeš vodu a nepiješ víno - tu nejlepší příležitost!!!

Ještě jednou děkuji a těším se, že se naše cesty zase někdy potkají.

Zdraví a vzpomíná Vendula

 

 

Ahoj Hani,

na kurz jsem se těšila celý rok, byla jsem na očích a chtěla jsme zkusit i páteř, skvělá domácí atmosféra, výborná kuchyně, pokud si někdo chce odpočinout od denních starostí, dětí, psa, kočky, manžela, tak jedinečná příležitost, jak nabrat sílu do nových dní. Krásný lásky plný přístup, pomoc, pochopení, prostě doporučuji všem a těším se na další setkání

Hanka Kohoutová

 

 

Letos jsem už potřetí absolvovala kurs na obnovení zdraví páteře a kloubů. I letos jsem byla spokojená jak s kvalitou kursu, tak s ubytováním a stravováním.  Mohu porovnávat a po 3 kursech konstatuji, že obsahově jsou kursy čím dál lepší, dozvídáme se stále nové a nové informace o způsobech jak zkvalitnit péči o tělo, aby nám co nejdéle sloužilo bez problémů. Pak už je jen na nás co s touto spoustou informací a cvičení doma uděláme, jak se budeme svému tělu věnovat. Kurs nám dá návod.  Opakováním cvičení posílí vědomí, že je potřeba se hýbat a že to našemu tělu velmi prospívá. Abychom na něco nezapomněli, dostane každý účastník skripta s popisem všech natrénovaných cvičení, CD s rozcvičkou a je možné si zakoupit i DVD s rozcvičkou ev. i jiné médium k domácímu použití. Ubytování je ve statku paní Lucie ve Stříteži (je možné si prohlédnout na internetu) stravování je tamtéž. Paní Lucie vaří výborně českou kuchyni, ale i “zdravou” stravu dle potřeb každého účastníka kursu. Doporučuji každému, kdo došel k názoru, že pohyb v každém věku prospívá zdraví, posiluje imunitu a nabíjí pozitivní energií. 

AP a JP Strakonicko

 

 

 

Hanka je laskavá a pečlivá lektorka, dostanete přesně, co inzeruje.

Ve skutečnosti ale mnohem více, protože má široký rozhled a zkušenosti. Techniky dávkuje podle vašeho aktuálního zdraví a konstituce.

Žádná nuda, má skvělý smysl pro humor a každý účastník pocítí její skutečný zájem a pomoc.

Poskytuje spoustu materiálu pro domácí cvičení a seberozvoj. Vřele doporučuji, na jejich kurzech

jsem byla už 3x.

Jana Š.

 

 

Nesmírně zodpovědně profesionálně připravený a vedený kurz v laskavém vstřícném duchu.

Hanka je milá, přátelská, stále dobře naladěná a rozdávající tuto dobrou náladu všem kolem.

Jako frekventantka jsem cítila, že lektorka pečlivě sleduje každého z účastníků a opravuje průběžně naše chyby při cvičení. To, že ve volném čase nabízela možnost konzultací, bylo nadstandardní - absolvovala jsem různé kurzy, ale s takovou vstřícností jsem se ještě nesetkala.

Bylo zřejmé, že Hanka má širokou paletu vědomostí ohledně páteře, komplikací zdravotních, a ty se snažila nám předávat.

Uměla hezky motivovat nás „líné kůže“ i k cvičení po návratu domů. Poskytla bohatý materiál pro pokračování v cvičení po návratu.

Užívání si kurzu bylo umocněno krásným prostředím, kde kurz probíhal, výbornou a vydatnou stravou. A ty nádherné prosluněné dny indiánského léta, kdy se dalo bosky cvičit na trávníku, byly bonusem, který umocňoval zážitky a prožívání kurzíku.

Odpočinula jsem si tam daleko lépe než na nějaké zalidněné pláži u moře. Indikace pro unavené, vyhořelé, informačně a sociálně předimenzované lidi !!!!

Jana D.

 

 

 

 

Kurz jsme si moc užili a předčil naše očekávání, jak programem, tak i ubytováním a servisem paní Lucie a pana Karla. I ostatní účastníci byli velmi sympatičtí, takže i to přispělo k celkové pohodě celého pobytu.

Na kurzu to bylo naše první setkání s harmonizačním komplexem pro páteř a klouby. I přesto se nám díky dokonalému vysvětlení, pomoci v tom co nám nešlo a i postupnému opakování během celého kurzu myslím podařilo toto cvičení zvládnout. Výbornou pomůckou je nahrávka tohoto cvičení, která nám nyní doma hodně pomáhá a vede. Cvičení nám pomohlo uvolnit naše ztuhlá a starostmi zablokovaná těla a přednášky a povídání osvěžit naše duše. Doporučujeme místo hledání lékaře, zúčastnit se kurzu s Hankou.

Ještě jednou moc děkujeme Láďa a Lenka

 
 
 
 
 

Reakce z kurzu je za mě víc než pochvalná. Máte úplně všechno pro nás perfektně připravené. Rozhýbali jsme celé tělo a pozitivně se naladili. Už dnes cítím, jak cvičení a protahování potřebuji. Zatím jsem ale jen masírovala plosky na podložce, prstíky a hlavně kloubečky a posilovala palce. Trapézy jsem  protahovala některými cviky ze sestavy. Musím to vylepšit, abych mohla dále fungovat mezi tou naší "drobotí", která je plná energie. Děkuji Vám mnohokrát za dokonalý program na kurzu i místo pobytu. Mějte se moc hezky a přeji Vám hodně úspěchů a pohodových lidiček na dalších kurzech.

Maruška

 

 

Účast na kurzu pro mne nebyla neznámým zážitkem, protože jsme se s Hankou a Štěpánem již viděli na kurzu pro oči, který byl pro mne oázou nejen pro oči, ale i pro duši.

Na kurz na páteř jsem se tedy těšila a jela s očekáváním nejen výborného cvičení, ale i velmi osvěžujícího odpočinku. Kurz mne nezklamal, naopak. Prostředí Statku paní Lucie je velmi příjemné, jídlo výborné, pohostinnost domácích na jedničku. Až mne bylo líto, že účastníci kurzu byli natolik disciplinovaní, že s námi neochutnali výborné víno, které měl pan domácí v nabídce :)

Samotné cvičení je logicky uspořádané, na vše je dostatek času. Večerní přednášky byly velmi zajímavé, je vidět, že Hanka ví, o čem mluví. Takže za mne opravdu jen nejlepší vzpomínky. Prostě dokonalé Velikonoce. Kurz bych doporučila všem přemýšlivým lidem, kteří už přišli na to, že je občas potřeba se zastavit a rozhlédnout se nejen kolem sebe, ale podívat se i na svá městským a pracovním tempem zhuntovaná těla a dopřát jim trochu jemné péče a pozornosti. Po lekcích v posilovně a různých aerobních cvičeních opravdu užitečná změna.

Alena

 

 

Už dlouho jsem nezažil tak očistné a pohodové velikonoce jako letos s kurzem péče o páteř a pohybový aparát :)

Osobně nejsem moc cvičící typ, ale skloubení příjemného prostředí, optimálně veliké skupiny a hlavně uvěřitelné lektorky Hanky mne zase "nakoplo" v naději, že se sebou mohu ještě něco dělat.

Jarda

 

 

 

 

 

 

Kurz péče o páteř a pohybový aparát

Termíny

Ohlasy

Přihláška

Úvod

www.hanka-lacinova.cz