Ohlasy účastníků kurzů v roce 2019

 

 

Kurz jsme si moc užili a předčil naše očekávání, jak programem, tak i ubytováním a servisem paní Lucie a pana Karla. I ostatní účastníci byli velmi sympatičtí, takže i to přispělo k celkové pohodě celého pobytu.

Na kurzu to bylo naše první setkání s harmonizačním komplexem pro páteř a klouby. I přesto se nám díky dokonalému vysvětlení, pomoci v tom co nám nešlo a i postupnému opakování během celého kurzu myslím podařilo toto cvičení zvládnout. Výbornou pomůckou je nahrávka tohoto cvičení, která nám nyní doma hodně pomáhá a vede. Cvičení nám pomohlo uvolnit naše ztuhlá a starostmi zablokovaná těla a přednášky a povídání osvěžit naše duše. Doporučujeme místo hledání lékaře, zúčastnit se kurzu s Hankou.

Ještě jednou moc děkujeme Láďa a Lenka

 
 
 
 
 

Reakce z kurzu je za mě víc než pochvalná. Máte úplně všechno pro nás perfektně připravené. Rozhýbali jsme celé tělo a pozitivně se naladili. Už dnes cítím, jak cvičení a protahování potřebuji. Zatím jsem ale jen masírovala plosky na podložce, prstíky a hlavně kloubečky a posilovala palce. Trapézy jsem  protahovala některými cviky ze sestavy. Musím to vylepšit, abych mohla dále fungovat mezi tou naší "drobotí", která je plná energie. Děkuji Vám mnohokrát za dokonalý program na kurzu i místo pobytu. Mějte se moc hezky a přeji Vám hodně úspěchů a pohodových lidiček na dalších kurzech.

Maruška

 

 

Účast na kurzu pro mne nebyla neznámým zážitkem, protože jsme se s Hankou a Štěpánem již viděli na kurzu pro oči, který byl pro mne oázou nejen pro oči, ale i pro duši.

Na kurz na páteř jsem se tedy těšila a jela s očekáváním nejen výborného cvičení, ale i velmi osvěžujícího odpočinku. Kurz mne nezklamal, naopak. Prostředí Statku paní Lucie je velmi příjemné, jídlo výborné, pohostinnost domácích na jedničku. Až mne bylo líto, že účastníci kurzu byli natolik disciplinovaní, že s námi neochutnali výborné víno, které měl pan domácí v nabídce :)

Samotné cvičení je logicky uspořádané, na vše je dostatek času. Večerní přednášky byly velmi zajímavé, je vidět, že Hanka ví, o čem mluví. Takže za mne opravdu jen nejlepší vzpomínky. Prostě dokonalé Velikonoce. Kurz bych doporučila všem přemýšlivým lidem, kteří už přišli na to, že je občas potřeba se zastavit a rozhlédnout se nejen kolem sebe, ale podívat se i na svá městským a pracovním tempem zhuntovaná těla a dopřát jim trochu jemné péče a pozornosti. Po lekcích v posilovně a různých aerobních cvičeních opravdu užitečná změna.

Alena

 

 

Už dlouho jsem nezažil tak očistné a pohodové velikonoce jako letos s kurzem péče o páteř a pohybový aparát :)

Osobně nejsem moc cvičící typ, ale skloubení příjemného prostředí, optimálně veliké skupiny a hlavně uvěřitelné lektorky Hanky mne zase "nakoplo" v naději, že se sebou mohu ještě něco dělat.

Jarda

 

 

 

 

 

 

Kurz péče o páteř a pohybový aparát

Termíny

Ohlasy

Přihláška

Úvod

www.hanka-lacinova.cz